BALIKESİR ASKF BALIKESİR TFFHGD AÇILIŞ TÖRENİNDE HAZIR BULUNDU.

Tarih: 11 Eylül 2015BALIKESİR HAKEMLERİNDEN 2015-2016 SEZONUNA MERHABA

Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Mengüç'ün Voleybol bayan milli takımıyla Macaristan'da bulunması münasebetiyle Hakem ve gözlemcilerimizin 2015-2016 açılış törenine Başkan Vekilimiz Ezel Ergün , Genel Sekreterimiz Ertunç İşbay ve il futbol temsilcimiz Erol Kılıç katıldılar.

Başkan Vekilimiz Ezel Ergün yaptığı konuşmada "Hakem camiası ve bizler taban birlikleri olarak birbirimizi tamamlayan kuruluşlarız. Yeni sezonda tüm hakem ve gözlemcilerimize fair play çerçevesinde başarılı bir sezon diliyorum.Hayırlı olsun” diye konuştu.
İl temsilcimiz Erol Kılıç törende yaptığı konuşmada;"Sayın 2.bölge sorumlum, basınımızın güzide temsilcileri,değerli konuklar ,gözlemcive hakem kardeşlerim.
         Milletimiz ve ülkemiz terör nedeniyle zor günlerden geçmektedir. Böylesi günlerde  sözün bittiği yerdeyiz.ülkemiz üzerine alçakça oyunlar oynanmaktadır. Milletimizin başı sağolsun acımız çok büyüktür.

        2015-2016 futbol sezonu hakemlerimizin sezon açılışı için toplandığımız bugün cok söze gerek olmadığı kanısındayım. 2. Bölge sorumlusunun  Balıkesir  hakemliğinde verilmesi  hakemlerimizin sorumluluğunu bir kat daha arttırmıştır. Hakemlerimiz daha çok çalışıp daha dikkatli olmak zorundadırlar. İlimizde spora yön veren paydaşlarımızla  fair-play  çerçevesinde sorunsuz bir sezon diliyorum.hakemlerimiz sahada özgüveni yüksek bir davranış sergiliyerek takımlarımız için  tarafsız, adil,her iki takım için doğru kararların verildiği bir sezon temennisiyle tüm spor camiasına başarılar diliyorum."dedi.

Plaketlerin takdim edilmesinden sonra geleneksel koşu ile açılış töreni sona erdi.

        Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit